Triple FX 

Nowoczesny rytm życia, poziom emocjonalnego ciężaru, niekończący się stres, szkodliwe środowisko, zakłócenia snu, słaba pamięć i koncentracja, osłabienie, drażliwość, agresywność, apatia, zmniejszenie zdolności do pracy. Takie objawy charakteryzują "syndrom chronicznego zmęczenia» i «emocjonalny syndrom wypalenia" (SEV) - zwanych przez lekarzy chorobami cywilizacyjnymi. Do tej pory, aby sobie z nimi poradzić trzeba było sięgać po środki stymulujące - kawę, napoje energetyczne czy leki syntetyczne.

Triple FX - jest to dawka energii w postaci napoju, który przez długi czas dosarcza energii, zwiększa wytrzymałość, poprawia nastrój, normalizuje sen. Jednak napój ten różni się od innych. Producenci pomyśleli nie tylko o zapewnieniu jego działania stymulującego i tonizującego, ale także zrównoważenia tego działania z brakiem wyrządzania jakichkolwiek szkód w organizmie.

Do najpopularniejszych środków stymulujących należy kawa. Zawiera ona dużo kofeiny, a niewiele kalorii i węglowodanów. Wydaje się, że jest działanie jest nieszkodliwe, ale kawa z cukrem wypłukuje wapń z kości. Dodatkowo, działanie moczopędne kofeiny wpływa na wypłukiwanie potasu, a tym samym na naruszenie równowagi płynów i elektrolitów oraz częstości akcji serca. Inne napoje energetyczne są dużo bardziej kaloryczne, zawierają sód, w związku z czym zatrzymują wodę w organizmie.

Triple FX sprzyja racjonalizacji zużycia energii ze względu na połączone działanie wszystkich składników: aminokwasów, witamin i minerałów. Aminokwasy skutecznie przywracają energię komórek - zwiększają aktywność układu oddechowego, poprawiają krążenie krwi, mózgu, dynamikę procesów nerwowych, myślenie, pamięć, nastrój, normalizują sen.

Przeciwutleniające witaminy A, C, E oraz witaminy z grupy B mają pozytywny wpływ na centralny i obwodowy układ nerwowy, metabolizm i optymalizację funkcji nerwowych, refleks, wzrost wydajności, przeciwdziałają depresji.

Minerały, wzmacniają i uzupełniają główne działania związane z wymianą energii, a ponadto utrzymują optymalną koncentrację składników mineralnych nie powodując zachwiania równowagi.

 

Alternative flash content

To view this Flash you need Javascript on your browser and updated version of flash player.

Get Adobe Flash player

Jak zamawiać