Over 30


Over 30


 

Badania naukowe wykazały, że najpoważniejsze zmiany w organizmie zachodzą podczas procesu starzenia, ze względu na malejący poziom HGH (ludzkiego hormonu wzrostu), wydzielanego w przysadce mózgowej. Ludzki hormon wzrostu odgrywa kluczową rolę w rozwoju nie tylko dzieci, ale także dorosłych, i jest konieczny dla prawidłowej wymiany energii, metabolizmu tłuszczów i węglowodanów, utrzymania aktywności mózgu, odbudowy DNA i tkanek, wspiera siłę i wytrzymałość kości, poprawia elastyczność skóry i funkcje układu odpornościowego i nerwowego. Inny hormon, zwany GHRH (hormon uwalniający hormon wzrostu) jest niezbędny do uwalniania HGH.

Po osiągnięciu dojrzałości płciowej, poziom GHRH zaczyna spadać, co powoduje ograniczenie wydzielania HGH. Pojawiają się pierwsze oznaki starzenia, takie jak zwiększenie ilości tkanki tłuszczowej, łamliwość kości, zrogowacenie skóry, niższa wymiana energii, pogorszenie pamięci i koncentracji. Na szczęście, naukowcy odkryli specjalną formę aminokwasu glicyny, która zwiększa aktywność GHRH. Ten aminokwas w połączeniu z niektórymi ziołami, witaminami i minerałami stał się podstawą do stworzenia produktu o nazwie "Over 30", który spowalnia proces starzenia!


Over 30 pomaga:

  • utrzymać równowagę hormonów i normalne funkcjonowanie układu immunologicznego;

  • przywrócić skórze elastyczność oraz wytrzymałość tkanki kostnej;

  • poprawić samopoczucie psychiczne, fizyczne oraz funkcje seksualne;

  • stymulować ośrodki pamięci;

  • stymulować funkcje endokrynologiczne i ośrodkowego układu nerwowego;

  • wzmacniać wymianę energii;

  • utrzymać stabilny poziom cukru we krwi;

  • stymulować wzrost pożytecznych bakterii przewodu pokarmowego;

  • utrzymać napięcie naczyniowe.

Składniki produktu Over 30 błyskawicznie rozpuszczają się w wodzie. Jego 100% wchłanialność możliwa jest dzięki obecności nanoklasterów Flanagan'a.

Zastosowanie: odmierzyć 12 gramów proszku poprzez załączoną miarkę i wymieszać z wodą. Osoby w wieku od 30 do 45 lat powinny przyjmować jedną dawkę raz dziennie, a osoby w wieku powyżej 45 - dwa lub więcej razy dziennie. Najlepiej przyjmować go między posiłkami i (lub) w nocy. Jest to czas, kiedy HGH jest naturalnie produkowany w organizmie. Aby uzyskać najlepsze wyniki należy okresowo przerywać przyjmowanie suplementu na jeden dzień po okresie sześciu dni ciągłego przyjmowania. Na przykład, przyjmować produkt od poniedziałku do soboty, a przerwać w niedzielę.

 

 


Alternative flash content

To view this Flash you need Javascript on your browser and updated version of flash player.

Get Adobe Flash player

Jak zamawiać