Golden Max


Golden Max 

Złoto koloidalne może być stosowane w następujących przypadkach:

  • stan depresji (strach, rozpacz, skrajne wyczerpanie, próby samobójcze, itp.);

  • zaburzenia krążenia;

  • przeziębienia;

  • zaburzenia trawienia;

  • uzależnienie od alkoholu;

  • owrzodzenie skóry;

  • zapalenie stawów;

  • oparzenia.

Ponadto, złoto koloidalne przyczynia się do regeneracji komórek.


Co to jest Golden Max?

Golden Max to złoto koloidalne. Składa się z mikrocząsteczek złota i wody demineralizowanej. Cząsteczki złota są takiej samej wielkości i znajdują się w wodzie w postaci zawiesiny. Golden Max nie ma smaku i nie jest toksyczny.


Co to jest złoto koloidalne?

Złoto od dawna wykorzystywane jest do celów zdrowotnych. W odróżnieniu od srebra koloidalnego, złoto kolidalne nie ma właściwości bakteriobójczych, ale stabilizuje stan układu nerwowego, przyczynia się do normalnej aktywności psychicznej, przywraca wewnętrzną harmonię u ludzi o wrażliwej psychice.

Stwierdzono pozytywny wpływ złota koloidalnego na przywracanie prawidłowych funkcji układu krążenia, a co za tym idzie, funkcji układu sercowo-naczyniowego.

Złoto koloidalne pozytywnie działa przy przeziębieniu, stanie gorączkowym lub mocnym poceniu się podczas snu. Udowodniono, że złoto koloidalne pomaga zwalczyć uzależnienie od alkoholu i zmniejsza pragnienie wypicia alkoholu.

W połączeniu ze srebrem koloidalnym, Golden Max zwiększa odporność organizmu.

W niektórych przypadkach użycie złota koloidalnego zahamowało wzrost komórek nowotworowych, co przedłużyło życie pacjentów z rakiem. Badania w tej dziedzinie są w toku.


Historia złota koloidalnego

Złoto koloidalne było znane już w XVII w. Przyjmuje się, że złoto koloidalne zaczęto stosować do celów medycznych już w starożytnym Egipcie. Po raz pierwszy złoto koloidalne w czystej postaci zostało przygotowane przez wybitnego angielskiego chemika M. Faradaya. Pierwsze udokumentowane użycie złota sięga 1890 roku, kiedy dr Robert Koch odkrył, że prątek gruźlicy w obecności złota koloidalnego wycofuje się. Od końca XIX w. złoto koloidalne jest stosowane w Stanach Zjednoczonych jako główne narzędzie do walki z nadużywaniem alkoholu, a także w leczeniu zapalenia stawów, owrzodzenia skóry, oparzeń i innych chorób.


Do użytku zewnętrznego wykorzystywane w celu usmierzania bólu, przyspiesza gojenie ran i innych uszkodzeń skóry. Dla podwójnego efektu może być stosowany wraz ze srebrem koloidalnym.

 


Alternative flash content

To view this Flash you need Javascript on your browser and updated version of flash player.

Get Adobe Flash player

Jak zamawiać