FanDetox

 
 
Pomaga chronić wątrobę przed toksycznym działaniem alkoholu, lekarstw, niejakościowego pożywienia i innych szkodliwych substancji.

SKŁADNIKI

Persymona - 
źródło łatwo przyswajalnych cukrów roślinnych: glukozy i fruktozy, niezbędnych do wytworzenia glikogenu w wątrobie.

Jagody goji - z
awierają betainę, która pomaga wytworzyć enzymy dehydrogenazy alkoholowej i dehydrogenazy aldehydowej, normalizujące wytwarzanie żółci i metabolizm tłuszczów w wątrobie, jak również neutralizujące toksyny, w tym produkty rozpadu alkoholu.

Skórka mandarynki - z
awiera dużą ilość flawonoidów, które przyspieszają proces rozkładu lipoprotein o niskiej gęstości i doprowadzają do normalnego poziomu cholesterol całkowity.

Gryka, soja -
 źródła flawonoidów, kwasów organicznych oraz lecytyny, które korzystnie wpływają na układ pokarmowy, układ sercowo-naczyniowy, a także układ nerwowy; pomagają odbudować uszkodzone tkanki wątroby.

Dekstryna -
 łatwo przyswajalny produkt częściowego rozkładu polisacharydów: skrobi i glikogenu. Stanowi szybko uaktywniający się zapas energii do odżywiania i poprawy wydajności komórek wątrobowych.

ZASTOSOWANIE
• pomaga obniżyć poziom cholesterolu
• zapobiega stłuszczeniu wątroby
• poprawia stan organizmu przy alkoholowych i innych zatruciach i objawach kaca 

Skład: wyciąg z owocu persymony, wyciąg z jagody kolcowoju chińskiego (goji), wyciąg ze skórki mandarynki, wyciąg z gryki zwyczajnej, wyciąg z kiełków sojowych, dekstryna, kwas askorbinowy, substancje uzupełniające.

 

Alternative flash content

To view this Flash you need Javascript on your browser and updated version of flash player.

Get Adobe Flash player

Jak zamawiać