Emu OilOlejek z sebum emu to wysokogatunkowy produkt, otrzymywany w procesie ekstrahowania i frakcjono­wania.

Nawilżające właściwości olejku wy­nikają z jego zawartości. W skład oleju wchodzi 70 % nienasyconych, czyli bardzo aktywnych, kwasów tłuszczowych. Olejek z emu jest bogaty w a- kwas linolenowy - związek znany ze swoich dobroczynnych właściwości oraz kwas oleinowy. Posiada niezwykłe właściwości: szybko się wchłania i wnika w głębokie warstwy skóry, co ma związek ze znaczną zawartością kwasu oleinowego w jego składzie. Na­daje się zwłaszcza dla skóry suchej, zapewnia jej na­wilżenie w ciągu dnia, dzięki czemu stanowi idealny środek kosmetyczny do pielęgnacji skóry suchej. Jak wiadomo, jednym z podstawo­wych mankamentów każdego środka kosmetyczne­go do pielęgnacji skóry z zawartością tłuszczu jest jego zdolność do zatykania porów, co powoduje powstawanie zaskórników. Olejek z emu nie zatyka porów i w związku z tym nie powoduje powstawania zaskórników.

Zdecy­dowana większość środków nawilżających nasila po­drażnienie skóry. Olejek z emu nie tylko nie podrażnia skóry objętej egzemą, ale poprawia jej stan i sprzyja regeneracji. Przejawia działanie koją­ce, zmniejsza i utrudnia powstawanie bliznowców, dzięki czemu regeneracja tkanek przechodzi szybciej. Olejek z emu doskonale łączy się z innymi produktami kosmetycznymi, nie zwiera alergenów, jest bezzapachowy i bardzo wydajny.

 

Emu Oil - naturalny i skuteczny produkt, przyczyniający się do regeneracji skóry oraz posiadający działanie odmładzające.

Emu Oil – dzięki zaawansowanej technologii produkcji szybko wchłania się, nie pozostawiając żadnych śladów tłuszczu.

Produkt ten jest skutecznym narzędziem w walce z problemami skórnymi. Wiadomo, że jedną z głównych wad jakiegokolwiek tłuszczu do pielęgnacji skóry jest jego wpływ na zatykanie porów, co prowadzi do powstawania wągrów. Emu Oil nie blokuje porów, zmniejsza podrażnienie i stan zapalny w egzemie. Zapobiega suchości skóry, zapewniając jej nawilżenie przez cały dzień.

Emu Oil poprawia stan skóry przy urazach, oparzeniach, uśmierza bóle mięśni związane z wysiłkiem sportowym (można stosować do masażu przed i po treningu). Ponadto, jest wyjatkowo skuteczny w gojeniu blizn pooperacyjnych i ran.

Emu Oil jest także bardzo skuteczny w walce z częściową utratą włosów, a także ma zdolność do zahamowania rozmnażania się bakterii. Łagodzi stany zapalne stawów.

Składniki: rafinowany naturalny olej z emu.

 

Alternative flash content

To view this Flash you need Javascript on your browser and updated version of flash player.

Get Adobe Flash player

Jak zamawiać