C7 Deep Cleasing Foam
 

C7 Pianka do głębokiego oczyszczania skóry do­skonale nadaje się do wszystkich typów skóry, tak­że do skóry z problemami oraz skóry wrażliwej. Nie pozostawia uczucia wysuszenia po zastosowaniu. Wspaniale nadaje się do usuwania makijażu i zanie­czyszczeń, delikatnie i skutecznie oczyszcza pory oraz nawilża i odżywia skórę, sprawia, że staje się ona gład­ka i aksamitna.

Wchodzące w skład Pianki do głębokiego oczyszcza­nia białko pszeniczne posiada nieocenione działanie nawilżające i oczyszczające: utrzymuje właściwy po­ziom nawilżenia skóry, poprawia jej sprężystość, przy­śpiesza odnowę komórkową, nadaje skórze ożywczą świeżość i blask.

Miód sprzyja wzrostowi nowych komórek i regene­racji tkanek, posiada zdolność do zwalczania wolnych rodników, które przyczyniają się do niszczenia skóry. Ten naturalny środek, delikatnie wnikając w pory, wy­gładza, eliminuje szorstkość, nawilża i koi zmęczoną stresem skórę.

Olejek z bodziszka i trawy cytrynowej pobudza krą­żenie limfy i wydalanie toksyn, otwiera pory i głęboko je oczyszcza, blokuje powstawanie wągrów (zaskórników), likwiduje zapalenie gruczołów łojowych.

Składniki: woda, wyciąg z aloesu, miód, hydrolizowane białko pszeniczne i roślinne, witamina A, witamina E, mieszanka esencjonalnych olejków z trawy cytrynowej, bodziszka, rumianku, fiołka.

 

Alternative flash content

To view this Flash you need Javascript on your browser and updated version of flash player.

Get Adobe Flash player

Jak zamawiać